De Haas
Op zoek naar een uniek bedrijfsuitje? De Haas biedt dé perfecte combinatie van een lekker hapje en drankje en een unieke groepsactiviteit. Zijn jullie klaar voor een onvergetelijk bedrijfsuitje?
Samenwerking – Elburg
4.4 ★★★★☆/ BEZOEK DE WEBSITE
De Haas in Elburg is een prachtige evenementenlocatie. Met hun industriële uitstraling en unieke ambiance heeft De Haas tal van mogelijkheden voor jullie bedrijfsuitje of teamuitje. De Haas biedt diverse mogelijkheden om een activiteit te combineren met een overheerlijke lunch, diner of borrel. Vraag gerust naar de mogelijkheden. Dan maken we een voorstel gebaseerd op jullie wensen en groepsgrootte.

Samenwerken met Uitjesbazen
Heb je een horecagelegenheid of evenementenlocatie en wil je jezelf onderscheiden door het aanbieden van bedrijfsuitjes en teamuitjes? Uitjesbazen gaat graag de samenwerking met je aan.
Neem gerust contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken. Wie weet zitten we binnenkort bij elkaar om een samenwerking te bespreken onder het genot van een kopje koffie!